Pronájem prostoru kanceláří, 11 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím pronájem kancelář 11m2 na ulici Křenová. Kanceláře je situované oknem do dvorního traktu ve 2.nadzemním podlaží komerční budovy. Sociální zázemí je společné na chodbě. V budově není výtah. Služby se hradí paušálně ve výši 1.047,- Kč/měs včetně DPH a obsahují veškeré náklady pronajímatel na pronajímaný prostor.
Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou a nájemce platí jistotu ve výši jednoho nájmu vč. služeb celkem tedy 3.847,- Kč. Kancelář je k dispozici okamžitě.
Vzhledem k tomu, ze je v prostoru umyvadlo je možno využít na poskytování služeb jako např. masáže, pedikůra, manikůra. kosmetika a pod.
Pokud Vás nabídka kanceláře zaujala, kontaktujte mě a domluvíme si prohlídku.

Číslo nabídky:375984Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.