Prodej bytu 1+1, 35 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji byt o velikosti 1 + 1 v panelovém objektu na adrese Palackého třída 2659/166, v části obce Královo Pole, Brno. Tento byt je ideální jako investrice do nemovitosti a také je dobrou volbou pro mladé páry jako startovací byt.
Jednou z největších výhod tohoto bytu je jeho strategická poloha poblíž škol a parků a také možnost strávit volný čas v blízkých zelených prostranstvích. Procházky v parku nebo sportovní aktivity - vše je na dosah.
Celkový stav objektu je dobrý budova je zateplena s novými plastovými okny a dva výtahy jsou k dispozici pro pohodlné přesuny po budově. V bytě je plyn pro sporák, elektřina s napětím 230 V, teplá a studená voda a topení je zajišťováno dálkově. Koupelna s WC je po kompletní rekonstrukci.
Celková podlahová plocha bytu činí 35m² a byt se nachází ve 3. patře 13-podlažního objektu. K dispozici je také sklep o velikosti 1.3m² pro další úschovu. Měsíční náklady činí 4.530,- Kč.
Občanská vybavenost v okolí je kompletní, s dostupností obchodů a služeb pro každodenní potřeby.
Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na vaši zprávu a možnost vám ukázat tuto skvělou nabídku.

Číslo nabídky:376747Plocha užitná:36
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:13
Podkategorie:

1 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Budova:panelováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.