Prodej pozemku pro bydlení, 8439 m2, Jihlava
Nedostupné, nevolat

Jihlava

AKTUALIZACE CENY PLATNÁ DO 15.3.2024!!!
Ve výhradním zastoupení nabízím na prodej vzácnou příležitost k získání souboru pozemků v Herolticích u Jihlavy. Celková výměra pozemků činí 8439 m², což poskytuje prostor pro různé obsáhlejší projekty. Díky územnímu plánu jsou pozemky určeny jako plochy k bydlení - individuální městské a smíšené venkovské. V rámci tohoto souboru pozemků se nachází také stavba rodinného domu, který představuje příležitost k kompletní rekonstrukci nebo demolici a následné výstavbě něčeho nového. Aktuálně je vydané dílčí stavební povolení na komunikace a sítě. V krátké době bude také vydáno stavební povolení na výstavbu 13 rodinných domů.
V neposlední řadě je tato nemovitost obklopena inženýrskými sítěmi, které jsou důležité pro pohodlný a moderní život. Veřejný vodovod, splašková kanalizace, dešťová kanalizace a elektřina jsou již přivedeny na hranici pozemku, což usnadňuje připojení a praktické využívání.
Díky lokalitě a stavebnímu povolení s výhledem na developerské projekty je tato nemovitost vhodná pro širokou škálu využití. Ať už se rozhodnete pro výstavbu jednotlivého rodinného domu nebo souboru rodinných domů, máte k dispozici potenciál pro vytvoření skvělého a harmonického života.
Heroltice u Jihlavy nabízejí ideální kombinaci klidného a pohodového prostředí předměstí s přímým spojením do středu města. Město Jihlava je vzdálené pouze 5 km, což přináší výhodu dostupnosti všech městských služeb a atraktivních možností pro volný čas. Navíc zastávka městské hromadné dopravy se nachází přímo před domem a příjezd na dálnici D1 je několikaminutovou jízdou.
Myslím si, že tyto pozemky představují unikátní příležitost pro ty, kteří hledají investiční pozemky nebo ideální místo pro své bydlení.
Neváhejte a kontaktujte mě pro další informace a domluvte si prohlídku. Rád vám pomůžu s dalším krokem na cestě k vašemu snu o vlastním domově v krásném prostředí Heroltic u Jihlavy.

Číslo nabídky:379187Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.