Pronájem garáže, 21 m2, Brno
2 000,00 Kč 

Brno , Brno-Černovice

Ve výhradním zastoupení nabízím k pronájmu garáž v atraktivní lokalitě Černovic v Brně. Garáž se nachází na Ulici Řehořova a nabízí vám praktické a bezpečné parkování pro váš vůz.
Tato garáž je skeletová a je v dobrém stavu, což zajišťuje bezproblémové a pohodlné parkování. Je součástí řadového objektu.
Zastavěná plocha garáže činí 21m² s vnitřním rozměry 6,7x2,9 m a výšku 2,4m, což poskytuje dostatek prostoru pro vaše vozidlo a případně i další drobné vybavení. V garáži není zavedena elektřina. Nájemní smlouva na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle jeho zvolených kritérií.

Pokud máte zájem o prohlídku této garáže nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsem tu pro vás a rád vám poskytnu veškeré potřebné informace.

Číslo nabídky:382078Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Pronájem

Jednotka:za měsíc
Stav objektu:DobrýBudova:Skeletová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.