O mně

 

V Brně jsem nejprve vystudoval Lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě a poté jsem se věnoval vystudované profesi oční optik, optometrista. V této profesi jsem se naučil přesnosti a důslednosti na detail. Nyní píšu svou profesní kapitolu v oblasti, která mě vždy fascinovala a touto oblastí jsou reality!

 

Při své práci ctím mnoha standardů jako jsou spolehlivost, slušnost a etické jednání. V popředí mého zájmu je vždy klient a jeho jedinečné potřeby, které nás vedou k pronájmu, prodeji nebo k samotné koupi nemovitosti. Mým úkolem je vše sladit, odvést precisní práci a dotáhnout celý proces k dokonalosti. Při své profesi pracuji s nejmodernějšími nástroji. Využívám služeb profesionálního fotografa, obstarávám videoprohlídky, 2D i 3D půdorysy, home staging, vizualizace, profesionální marketing nemovitosti a dále. Díky těmto nástrojům Vám můžu garantovat co nejvyšší cenu za Vaši nemovitost!

 

Bude mi ctí se s Vámi setkat a provázet Vás jedním z nejdůležitějších kroků Vašeho života. 

Mgr. Buček Petr

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.