Prodej bytu 2+1, 58,6 m2, Nové Město na Moravě
Nedostupné, nevolat

Nové Město na Moravě

Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi byt o dispozici 2+1 s balkonem v panelovém bytovém domě na ulici Pavlovova v Novém Městě na Moravě. Byt se nachází v třetím nadzemním podlaží ze čtyř. Okna kuchyně a obývací místnosti jsou situována na východ, druhá místnost s balkónem je situována směrem na západ.

Byt je v původním stavu, nabízí tak možnost novému majiteli, aby si jej zrekonstruoval zcela podle svých představ. Inspirovat se můžete předloženými vizualizacemi. Z místnosti o podlahové ploše 16,4 m2 máte přístup do kuchyně o ploše 12 m2. Neprůchozí pokoj, ze kterého se dostanete na balkón o ploše 4,5 m2, disponuje plochou 14,6 m2. Dle dokumentace prohlášení vlastníka je celková podlahová plocha bytu 58,6 m2. Byt disponuje praktickou komorou o rozměru 2,7 m², ideální prostor pro ukládání sezónních věcí nebo domácích potřeb. Ve fotogalerii najdete půdorys bytu.

Předpis měsíčních úhrad (provoz a správa objektu, teplo, studená i teplá voda apod.) činí 5000,- Kč. K tomu je potřeba počítat s platbou za energie podle spotřeby nového vlastníka.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně nemocnice. Do centra se dostanete pěšky za 10 minut, a přitom máte přírodu na dosah ruky.

Energetická náročnost budovy uváděna třída C, tedy úsporná.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Uvedené rozměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:388263Plocha užitná:58.6
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:ústřední dálkové
Budova:PanelováVlastnictví:

Osobní

Doprava:silnice, MHD, autobus

O mně

Po více jak 15 letech v bezpečnostním sboru jsem z manažerské funkce odešel do světa realit, který mne uchvátil a pracuji v něm s radostí. Z původního působiště jsem si přinesl profesionální přístup, morální a etické standardy, kterých se držím. Co slíbím, to dodržím.

 

Prodej nemovitostí je často navázán na životní etapy, které jsou náročné a ne vždy příjemné, a proto se Vám ode mne dostane lidského a čestného přístupu, který si zasloužíte.  Mým cílem je spokojený klient. Své jméno jsem spojil s RE/MAX, protože se jedná o jednu z nejsilnějších značek na trhu s proklientským etickým kodexem.

 

Aby se Vaše nemovitost výhodně prodala, vytvořím dle domluvy a potřeby prezentaci nemovitosti (profesionální fotografie, videoprohlídka, 2D a 3D půdorysy, 3D návrhy, záběry z dronu, vizualizace). Inzerát vložím na nejnavštěvovanější realitní servery, zacílím jej na potenciální kupující, abych Vaši nemovitost prodal za nejvyšší tržní cenu. Budete ode mne dostávat pravidelné reporty ohledně zájmu o nemovitost a o proběhlých prohlídkách. Právní stránku převodu nemovitosti pak dokončíme s advokátní kanceláří.

 

Pro Vás to znamená, že od začátku budete o všech krocích vědět, ale starosti s tím spojené přenecháte na mně.   

Mgr. Petr Hladký

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.