Prodej zemědělské usedlosti, 104 m2, Louňovice pod Blaníkem

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

4 090 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Louňovice pod Blaníkem

Ve výhradním zastoupení nabízím ke koupi jednopodlažní dům, který je dle katastru evidován jako zemědělská usedlost. Dům se nachází v malebné obci Louňovice pod Blaníkem, která je známá svou bohatou historií a krásnou přírodou.

Dům je částečně podsklepený a střešní krytina je z pálených tašek, přičemž přestavba byla dokončena v roce 2000. Topení je zajištěno krbovými kamny s výměníkem nebo plynovým kotlem a okna jsou plastová. V nemovitosti najdete 4 obytné pokoje a kuchyni, místnost s toaletou a koupelnu se sprchovým koutem, taktéž technickou místnost, ze které můžete vstoupit do sklepa. Dům je v dobrém stavu a podlahová plocha je přes 112 m2. Na půdě je udělána příprava pro vodu, odpad a topení. Pokud přemýšlíte nad modernizací interiéru, můžete se inspirovat přiloženými vizualizacemi.

Součástí nemovitosti je také stodola o ploše 42 m2. Usedlost stojí na pozemku o výměře 388 m2, přičemž součástí prodeje je i sousedící zahrada o výměře 307 m2. Dle územního plánu stojí zahrada v oblasti s možností obytné venkovské zástavby.

Louňovice pod Blaníkem, jen hodinu jízdy od Prahy, nabízejí klidné a pohodlné bydlení. V blízkosti domu najdete mateřskou školu, dětské hřiště, obchod s potravinami a restaurace. Obec je známá legendou o Blanických rytířích, kteří podle pověsti spí v hoře Blaník a čekají na chvíli, kdy budou moci zachránit český národ. Tato legenda přitahuje turisty z celé republiky a dělá z Louňovic pod Blaníkem atraktivní lokalitu.

Okolní příroda nabízí příležitost pro relaxaci a volnočasové aktivity, což činí Louňovice pod Blaníkem ideálními pro víkendové chalupaření, investici anebo celoroční bydlení. Navíc máte na dosah ruky i větší města jako Vlašim (15 minut jízdy) nebo Benešov (30 minut jízdy), která nabízejí širší spektrum služeb, pracovních příležitostí a zábavy.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na setkání s Vámi!

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Uvedené rozměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:389005Plocha užitná:104
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:DobrýTopení:lokální plynové, lokální tuhá paliva
Budova:SmíšenáDoprava:silnice, autobus

O mně

Po více jak 15 letech v bezpečnostním sboru jsem z manažerské funkce odešel do světa realit, který mne uchvátil a pracuji v něm s radostí. Z původního působiště jsem si přinesl profesionální přístup, morální a etické standardy, kterých se držím. Co slíbím, to dodržím.

 

Prodej nemovitostí je často navázán na životní etapy, které jsou náročné a ne vždy příjemné, a proto se Vám ode mne dostane lidského a čestného přístupu, který si zasloužíte.  Mým cílem je spokojený klient. Své jméno jsem spojil s RE/MAX, protože se jedná o jednu z nejsilnějších značek na trhu s proklientským etickým kodexem.

 

Aby se Vaše nemovitost výhodně prodala, vytvořím dle domluvy a potřeby prezentaci nemovitosti (profesionální fotografie, videoprohlídka, 2D a 3D půdorysy, 3D návrhy, záběry z dronu, vizualizace). Inzerát vložím na nejnavštěvovanější realitní servery, zacílím jej na potenciální kupující, abych Vaši nemovitost prodal za nejvyšší tržní cenu. Budete ode mne dostávat pravidelné reporty ohledně zájmu o nemovitost a o proběhlých prohlídkách. Právní stránku převodu nemovitosti pak dokončíme s advokátní kanceláří.

 

Pro Vás to znamená, že od začátku budete o všech krocích vědět, ale starosti s tím spojené přenecháte na mně.   

Mgr. Petr Hladký

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.