Prodej bytu 3+1, 61 m2, Uherské Hradiště
Nedostupné, nevolat

Uherské Hradiště

Ve výhradním zastoupení nabízíme prostorný družstevní byt o dispozici 3+1 s balkonem na ulici Štěpnická v Uherském Hradišti. Tento byt se nachází v pátém nadzemním podlaží z celkových osmi a je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky.
Byt disponuje dvěma neprůchozími pokoji, což zajišťuje maximální soukromí. Z třetího pokoje se dostanete přímo do kuchyně a na balkon, kde si můžete vychutnat ranní kávu. Byt je v původním stavu, což nabízí skvělou příležitost pro rekonstrukci podle vašich představ, nebo se můžete inspirovat vizualizacemi.
Dům je vybaven výtahem a k bytu patří sklepní koje. V domě je také možné využít sušárnu a kolárnu. Parkování je před domem.
Náklady na bydlení jsou velmi příznivé. Platby družstvu činí 4000 Kč měsíčně (za teplo, teplou a studenou vodu, fond oprav apod.), platby za elektřinu jsou 1690 Kč měsíčně a za plyn 200 Kč měsíčně. Anuita je již splacená.
V blízkosti bytu najdete veškerou občanskou vybavenost-obchody a supermarkety, školy a školky, zdravotnická zařízení včetně nemocnice a lékáren. Chcete sportovat? Pak máte k dispozici sportovní halu, plavecký bazén i cyklostezky. Dostupnost MHD je také velmi dobrá a ve vlaku sedíte po 20 minutách chůze.
Lokalita Vám nabízí mnoho výhod. Blízkost řeky Moravy a krásné přírodní scenérie vám umožní relaxovat a plně využít volný čas. Město je známé svými folklórními slavnostmi a kulturními akcemi, což přispívá k bohatému společenskému životu.
Tento byt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v srdci Slovácka. Neváhejte a domluvte si prohlídku!

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Uvedené rozměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:389584Plocha užitná:61
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5
Typ:

Prodej

Počet podlaží:8
Podkategorie:

3 + 1

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Topení:ústřední dálkovéBudova:Panelová
Vlastnictví:

Družstevní

Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

O mně

Po více jak 15 letech v bezpečnostním sboru jsem z manažerské funkce odešel do světa realit, který mne uchvátil a pracuji v něm s radostí. Z původního působiště jsem si přinesl profesionální přístup, morální a etické standardy, kterých se držím. Co slíbím, to dodržím.

 

Prodej nemovitostí je často navázán na životní etapy, které jsou náročné a ne vždy příjemné, a proto se Vám ode mne dostane lidského a čestného přístupu, který si zasloužíte.  Mým cílem je spokojený klient. Své jméno jsem spojil s RE/MAX, protože se jedná o jednu z nejsilnějších značek na trhu s proklientským etickým kodexem.

 

Aby se Vaše nemovitost výhodně prodala, vytvořím dle domluvy a potřeby prezentaci nemovitosti (profesionální fotografie, videoprohlídka, 2D a 3D půdorysy, 3D návrhy, záběry z dronu, vizualizace). Inzerát vložím na nejnavštěvovanější realitní servery, zacílím jej na potenciální kupující, abych Vaši nemovitost prodal za nejvyšší tržní cenu. Budete ode mne dostávat pravidelné reporty ohledně zájmu o nemovitost a o proběhlých prohlídkách. Právní stránku převodu nemovitosti pak dokončíme s advokátní kanceláří.

 

Pro Vás to znamená, že od začátku budete o všech krocích vědět, ale starosti s tím spojené přenecháte na mně.   

Mgr. Petr Hladký

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.