Odhad ceny nemovitosti zdarma!

Uvažujete o prodeji? Pokud ano, pak je pro vás důležité nastavit vhodnou prodejní cenu. Odešlete nám pomocí jednoduchého formuláře informace o vaší nemovitosti a my vám sdělíme odhad prodejní ceny. Zcela nezávazně a zdarma! Formulář vyplníte za pár vteřin. Budete-li mít zájem, zpracujeme vám také profesionální analýzu a zašleme emailem.

S námi získáte až o 17 % více za vaši nemovitost!

Počet odhadů dnes. Počet odhadů dnes: 1

Výměra (nepovinné)

20
150

Počet místností (nepovinné)

1
2
3
4
5
atypický
1
atypický

Informace o nemovitosti

Uveďte další důležité informace o vaší nemovitosti (rekonstrukce, revitalizace atp.)


Lokalita


Kontaktní informace

O mně

Vítejte na mém profilu! Jmenuji se Petr Nossek a jsem realitní makléř se zkušenostmi v této oblasti. Moje práce je pomáhat lidem najít svůj ideální domov nebo investiční příležitost.

 

Jak Vám mohu pomoci:

  • Prodej nemovitostí: Pokud prodáváte svou nemovitost, nabízím Vám kompletní servis od odhadu hodnoty nemovitosti až po uzavření obchodu. Díky mému přístupu ke klientům a marketingovým strategiím, Vám zajistím nejlepší cenu a co nejrychlejší prodej.
  • Koupě nemovitostí: Pokud hledáte svůj nový domov nebo investiční příležitost, rád Vám pomohu najít tu správnou nemovitost v souladu s Vašimi potřebami a představami. Budu Vám k dispozici během celého procesu od prohlídek až po podepsání kupní smlouvy.
  • Poradenství: Pokud potřebujete poradit v oblasti nemovitostí, rád Vám poskytnu své znalosti a zkušenosti. Budu Vám k dispozici kdykoliv a pomohu Vám s jakýmkoliv dotazem.

 

Mé hodnoty:

  • Profesionalita: Moje práce je založena na profesionálním přístupu ke klientům a vynikající znalosti trhu s nemovitostmi.
  • Důvěra: Věřím v důvěru a otevřenou komunikaci s mými klienty, abychom společně dosáhli nejlepších výsledků.
  • Kvalita: Snažím se poskytnout nejvyšší kvalitu služeb a zajistit spokojenost mých klientů.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Budu Vám k dispozici kdykoliv!

Certifikáty

Silver-816x816 aukcni specialist profik 816x816 36kb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.