Český lockdown drtí kromě jiných i hotely a penziony. Přesto se část hotelů snaží přežít a nabízet své pokoje jako dlouhodobé pronájmy. Je to netradiční řešení, navíc na to hotely nebyly připraveny, takže pokoje obvykle nemají vlastní kuchyňku, což bývá problém. Přesto se zájemci najdou a některé hotely tak mohou alespoň částečně fungovat.
O dlouhodobější ubytování v hotelech mají zájem korporátní klienti a lidé, kteří potřebují někde v klidu pracovat, lidé v nouzi, kteří shánějí náhradní ubytování z různých důvodů (například rekonstruují dům), lidé, kteří hledají dočasné bydlení a hotelové služby jim vyhovují atd.
Tyto hotelové služby vypadají podstatně jinak než při běžném provozu hotelu. V rámci pronájmu bývá například zajištěn úklid a výměna povlečení jen jednou týdně, objednat se dají hygienické a kosmetické prostředky, prádelna, ale i stravování. To záleží hotel od hotelu.
Díky současné situaci je toto ubytování nabízeno za výhodnější ceny, takže se to ubytovaným vyplácí.
Pro některé hotely je však pandemie posledním hřebíčkem do rakve, a majitelé se z různých důvodů rozhodují své hotely či penziony prodat. To je šance pro investory, kteří věří, že se situace zlepší, nebo mají s objektem jiné plány, než znovu otevřít hotel, až to bude možné. Když chcete hotel prodat nebo uvažujete o koupi takového objektu, tak je ideální se obrátit na osvědčenou realitní kancelář či spolehlivého makléře, který vás celým procesem bezpečně provede.
14.1.2021
Chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu?
👉 Jste na správném místě.
Jako realitní makléř pro Brno a jižní Moravu se zaměřuji na to, aby prodej vaší nemovitosti proběhl hladce a s co nejlepším výsledkem. Ke každé zakázce přistupuji individuálně, hledám nejefektivnější strategii a oslovuji ty správné kupce, kteří jsou ochotni zaplatit nejvyšší cenu.
Co vám nabízím?
✔ Profesionální marketing – Špičkové fotografie, videoprohlídky, cílená placená propagace na sociálních sítích a vlastní webová stránka pro vaši nemovitost.
✔ Technická a právní jistota – Díky zkušenostem z projektování TZB dokážu předcházet rizikům a najít řešení i pro složité případy.
✔ Individuální přístup – Každá nemovitost si zaslouží strategii na míru, proto se Vám budu plně věnovat od prvního kontaktu, přes úspěšný prodej, až po případný nákup Vaší další nemovitosti.
Ocenění a úspěchy
🏆 2023 – Cena Preceptora
🥉 Březen 2024 – 3. makléř kanceláře RE/MAX Delux
🥇 Říjen 2024 – 1. makléř kanceláře a 3. makléř na celé Moravě
🥇 Únor 2025 – 1. makléř na celé Moravě
📢 Máte nemovitost na prodej?
Stačí se mi ozvat a rád zkonzultuji i Vaši situaci.
📞 +420 774 682 625
📧 Radek.Malhocky@re-max.cz
🔗 www.Radek-Malhocky.cz