Prodej rodinného domu, 207 m2, Ivančice
Nedostupné, nevolat

Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme celopodsklepený rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami a zahradou v Ivančicích
Zastavěná plocha a nádvoří je 227 m2, zahrada má výměru 333 m2.
Před domem se nachází předzahrádka, kterou lze snadno předělat na parkovací místo.
Kolaudace proběhla v roce 1974, dům je udržovaný a nabízí prostor pro rekonstrukci zcela podle vašich představ.
V prvním podzemním podlaží se nachází garáž, kotelna, prádelna a jedna obytná místnost.
Za vstupními dveřmi se nachází společenská místnost s krbem.
V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka s koupelnou, WC, kuchyní ložnicí a obývacím pokojem s balkonem.
V druhém nadzemním podlaží se nachází totožná bytová jednotka. Tedy 2x 2+1.
Koupelna jak v prvním, tak druhém nadzemním podlaží prošla rekonstrukcí, stejně jako střecha.
Z mezipatra se dveřmi dostaneme na terasu, která je situovaná do zahrady.
V prostoru za domem se nachází nádvoří, z kterého se dostaneme do dalšího sklepa, který je rozdělen na potravinovou a užitkovou část.
Zahrada je terasovitá, osázena ovocnými stromy.
Na konci zahrady se nachází zděný přístřešek pro zahradní náčiní, který je napojen na elektřinu 220/380 V
Dům jako takový je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápěn je ústředním topením, jehož ohřev zajišťuje plynový kotel.
Ivančice se nachází 30 km jihozápadně od Brna. Naleznete zde plnou občanskou vybavenost jako jsou základní a mateřské školky, nemocnice, finanční úřad, supermarkety. Do Brna je výborná dostupnost jak vlakem, autobusem či autem přibližně za 30 min.
Dům je se svými dvěma bytovými jednotkami vhodný jak k investici, tak pro rodinné bydlení, nachází se v klidné okrajové části města s přírodou hned za zahradou, avšak s docházkovou vzdáleností do centra cca 15 min.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právními předpisy energetickou tř. G. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:328310Plocha užitná:207
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:panelová

O mně

 

 

Hledat novou kariéru je vždy výzva. Zejména v případě kdy vám společenská situace znemožní pokračovat v úspěšně vypracovaném byznysu. Nicméně, zavřou-li se vám jedny dveře vždy se vám nějaké jiné otevřou! Jsem rád, že jsem mohl vstoupit do světa realit, který je mým dlouhodobým koníčkem. Společnost RE/MAX pro mě byla od samého začátku jasnou volbou mezi realitními kancelářemi. Silná značka, profesionalita, akreditovaná RE/MAX Akademie, ve které se mohu jako makléř neustále vzdělávat, kolektiv lidí, kteří mi vždy a rádi pomůžou, a to nejdůležitější – důraz na spokojeného klienta.

 

Při prodeji využívám nejmodernější technologie jako je home-staging, video-prohlídky, profesionální fotografie, 2D i 3D půdorysy, vizualizace a inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech. Pracuji se sociálními sítěmi. Vše s jasným cílem: prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Robert Záděra

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista certifikat_2 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.