Prodej rodinného domu, 187 m2, Ivančice
Nedostupné, nevolat

Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme řadový rodinný dům s dispozicí 2+1 a zahradou v Ivančicích.
Zastavěná plocha a nádvoří je 187 m2, zahrada má výměru 292 m2.
Před domem se nachází parkoviště s cca 40 parkovacími místy.
Dům jako takový je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápěn je ústředním topením, jehož ohřev zajišťuje plynový kotel.
Do nemovitosti se lze okamžitě nastěhovat a bydlet, ale určitě se nabízí možnost rekonstrukce dle vašich představ. V naší prezentaci si dovolujeme nabídnout malou ukázku vizualizace, jak by mohla nemovitost vypadat po zásahu šikovného architekta.
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právními předpisy energetickou tř. G.
Ivančice se nachází 30 km jihozápadně od Brna. Naleznete zde plnou občanskou vybavenost jako jsou základní a mateřské školky, nemocnice, finanční úřad, supermarkety. Do Brna je výborná dostupnost jak vlakem, autobusem či autem přibližně za 30 min.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:331487Plocha užitná:187
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

 

Hledat novou kariéru je vždy výzva. Zejména v případě kdy vám společenská situace znemožní pokračovat v úspěšně vypracovaném byznysu. Nicméně, zavřou-li se vám jedny dveře vždy se vám nějaké jiné otevřou! Jsem rád, že jsem mohl vstoupit do světa realit, který je mým dlouhodobým koníčkem. Společnost RE/MAX pro mě byla od samého začátku jasnou volbou mezi realitními kancelářemi. Silná značka, profesionalita, akreditovaná RE/MAX Akademie, ve které se mohu jako makléř neustále vzdělávat, kolektiv lidí, kteří mi vždy a rádi pomůžou, a to nejdůležitější – důraz na spokojeného klienta.

 

Při prodeji využívám nejmodernější technologie jako je home-staging, video-prohlídky, profesionální fotografie, 2D i 3D půdorysy, vizualizace a inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech. Pracuji se sociálními sítěmi. Vše s jasným cílem: prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Robert Záděra

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista certifikat_2 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.