Prodej chaty, 29 m2, Ivančice
Nedostupné, nevolat

Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou chatu v Ivančicích „pod železňákem“.
Chata se nachází na pozemku Lesů České republiky, kde roční nájem činí cca 600Kč. Majitel pozemku se vzdává předkupního práva a ke dni převodu uzavře s novým majitelem nájemní smlouvu.
Chata je přístupná automobilem po lesní cestě.
Zastavěná plocha je dle katastru 29 m2 čtverečních.
V přízemí se nachází kuchyňka s jídelním koutem a koupelna se splachovacím wc, v podkroví je prostorná ložnice.
Chata prošla v letech 2010-2015 kompletní vnitřní rekonstrukcí včetně nové podlahy, plastových oken a rozvodů elektřiny, střecha je z roku 2009.
50 m od chaty se nachází řeka Jihlava, která je vhodná jak k rybolovu, tak ke koupání, přesto je chata situována mimo vyhlášené záplavové území.
Chata je napojena na rozvod elektřiny. Pitnou vodu je potřeba si přivést vlastní.
Topení je zajištěno kamny na tuhá paliva.
Chata je ihned volná k nastěhování.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.
Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právními předpisy energetickou tř. G. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:346642Plocha užitná:29
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:zdroj pro celý objekt, Studna
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Budova:dřevěná

O mně

 

 

Hledat novou kariéru je vždy výzva. Zejména v případě kdy vám společenská situace znemožní pokračovat v úspěšně vypracovaném byznysu. Nicméně, zavřou-li se vám jedny dveře vždy se vám nějaké jiné otevřou! Jsem rád, že jsem mohl vstoupit do světa realit, který je mým dlouhodobým koníčkem. Společnost RE/MAX pro mě byla od samého začátku jasnou volbou mezi realitními kancelářemi. Silná značka, profesionalita, akreditovaná RE/MAX Akademie, ve které se mohu jako makléř neustále vzdělávat, kolektiv lidí, kteří mi vždy a rádi pomůžou, a to nejdůležitější – důraz na spokojeného klienta.

 

Při prodeji využívám nejmodernější technologie jako je home-staging, video-prohlídky, profesionální fotografie, 2D i 3D půdorysy, vizualizace a inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech. Pracuji se sociálními sítěmi. Vše s jasným cílem: prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Robert Záděra

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista certifikat_2 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.