Prodej rodinného domu, 200 m2, Olší
Nedostupné, nevolat

Olší

Víte, co je klokočí?

Semena keře klokoče zpeřeného.

V Klokočí život nekončí, ale začíná !

Vítejte v Klokočí před továrníkovou vilou z doby, kdy svět byl ještě v pořádku, bohatí byli bohatí, chudí byli chudí a takovou víkendovou vilu uprostřed kouzelného ovocného sadu si mohl pořídit málokdo !

Na hradě byl president, kterému záleželo na blahu lidu a čas ubíhal tak nějak pomaleji !

Těšíte se na důchod a máte plné zuby shonu velkoměsta ?!

Nebo jste mladá rodina, která hledá víkendovou nemovitost na relaxaci v srdci přírody ?!

Nebo Vás baví architektura a máte rádi výzvy ?!

A nebo chcete této vile poslat nový vítr do plachet ?!

Tak právě pro vás je určena tato nabídka !

Meziválečná vila z roku 1934 situovaná v ovocném sadu po celkové generální opravě!

V 1 NP je situována letní kuchyně 10 m2, garáž o výměře 15 m2 s dílnou 11 m2, úložným prostorem 6 m2, kotelnou 6 m2 a komorou 2 m2, ze které vede schodišťový prostor do 2 NP.

Hlavní vstup do domu je po schodišti přes zimní zahradu o velikosti 7 m2.

Přes zádveří 6 m2 se dostanete do kuchyně, která je spojena s obývacím pokojem v jeden celek o velikosti 38 m2 nebo do šatny 9 m2, ze které je vstup do koupelny s vanou i sprchovacím koutem o výměře 10 m2.

Na patře je samostatná toaleta 2 m2.

Ze zádveří po schodišti nastoupáte na podestu ve 3 NP o velikosti 9 m2, ze které je vstup do ložnice 17 m2 a druhé ložnice (dětského pokoje) 10 m2.

Vstup z podesty je do komory půdního prostoru 6 m2 a na půdu 20 m2, která nabízí možnosti realizace Vašich představ o bydlení, ať již výstavby další kuchyně s terasou, kdy by mohla ve 3 NP vzniknout samostatná bytová jednotka nebo výstavba další ložnice s terasou orientovanou jižním směrem do nádherného ovocného sadu.

Dům prošel generální rekonstrukcí - nové rozvody vody, odpadu, elektřiny, vytápění elektrickým kotlem Bosch,radiátory značky Kermi,příprava vytápění na peletkový kotel a tepelné čerpadlo.

Nová německá kuchyňská linka s myčkou Bosch, indukční varnou deskou Bosch s rozšířenou zónou vaření, vestavnou troubou Bosch, digestoří, lednicí AEG systém NO FROST s mrazákem, samostatným ostrůvkem v prostoru kuchyně, který může sloužit na přípravu jídel nebo jako bar.

Voda je z obecního vodovodu, odpad je řešen jímkou.

Vedle domu je samostatný dřevěný přístavek, který Vám může využít jako garáž, dílnu nebo sklad.

Venkovní studna napojená na elektřinu může sloužit jako zdroj vody pro jezírko s okrasnými rybami, které je již vybagrované a dále k výstavbě biotopu v prostorách sadu, kam je stažena dešťová voda na zadržování vody v krajině.

Vilu najdete jen 10 kilometrů za Tišnovem, 2 kilometry před Olší a 5 kilometrů západně od Doubravníku, který leží v kouzelném údolí řeky Svratky.

Klokočí je víska o rozloze 2,5 km2 v okrese Brno – venkov.

V této malé vísce žije pouze 38 obyvatel, proto zde hledejte klid a pohodu.

Okolí jako stvořené pro turistiku, houbaření, cyklistiku, v zimě vyběhnete na širé pláně na běžkách.

Zaujala Vás tato nabídka,

Zavolejte mi!

Číslo nabídky:348060Plocha užitná:200
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.