Prodej chaty, 82 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno

Úžasná příležitost!

Získejte svou vysněnou rekreační chatu v krásné lokalitě, v těsném sousedství lesů a přitom půl kilometru od městské hromadné dopravy v Brně - Řečkovicích.

Zajistěte si prohlídku ještě dnes, domluvte si čas prohlídky na kontaktní mailové adrese.

Tento malebný kousek ráje v těsném sousedství Zamilovaného hájku nabízí 49 m2 zastavěné plochy rekreační chaty a zahradu o rozloze 282 m2.

Nachází se v klidném prostředí s jižním svahem, který vám nabídne nádherný výhled a sluneční svit po celý den.

Tato chata je připravená na nový začátek, a to díky možnosti rekonstrukce.

Se zpracovanou projekční dokumentací v ruce máte veškerou potřebnou inspiraci k tomu, abyste přeměnili tuto chatu v moderní dvoupatrový rodinný dům.

Možnosti jsou nekonečné a váš sen o trvalém bydlení i rekreaci v Brně se může stát skutečností.

Vizualizace vytvořené pro tento projekt vás nadchne.

Staňte se architektem svého vlastního domova a využijte potenciál tohoto příjemného pozemku se skvělou orientací, záleží pouze na Vás, co s tímto místem uděláte.

Své kreativní myšlenky můžete propustit na volno a přeměnit tuto chatu v útočiště, které vám poskytne maximální komfort a pohodlí.

Uchvátí vás lokalita Řečkovic, která je klidnou a oblíbenou částí Brna.

Máte možnost těšit se z venkovního života a vychutnávat si okouzlující zahradu plnou květin, zeleně a místa pro relaxaci.

Toto je ideální příležitost pro ty, kteří touží po klidném prostředí a přesto si chtějí užít všech výhod městského života.

Neodolatelná kombinace prostoru, potenciálu a výhod této chaty nabízí příležitost, kterou nelze přehlédnout.

Přestavte si tuto dům na svůj vysněný domov a vytvořte si životní prostor, ve kterém se budete cítit jako v pohádce.

Nepromeškejte tuto jedinečnou šanci!

Získejte tento rekreační domek v Brně ještě dnes a začněte stavět svou budoucnost.

Kontaktujte mě a připravte se na úžasné dobrodružství přeměny této chaty na váš vlastní rodinný dům k trvalému bydlení.

Jako zdroj vody je potřeba vyvrtat studnu a na odpadní vody instalovat domácí ekologickou čističku vod.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:367387Plocha užitná:82
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Elektřina:380 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.