Prodej pozemku pro bydlení, 3839 m2, Bělá pod Pradědem

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

6 580 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bělá pod Pradědem

Představujeme vám jedinečnou příležitost pro váš nový domov nebo rekreační útočiště!

Nabízíme do prodeje pozemek s celkovou výměrou 3.839 m2 pro výstavbu čtyř domů v srdci nádherné přírody Jeseníků, přímo v části obce Domašov v Bělé pod Pradědem.

Je to příležitost pro individuálního investora nebo stavební firmu, stanovisko územního plánování k výstavbě domů venkovského typu máme k dispozici.

Pozemky se nachází v centrální části obce na velmi hezkém slunném místě mezi komunikací a místní říčkou Bělá.

Dle územního plánu obce Bělá se jedná o pozemky ve stabilizované ploše SV – plochy smíšené obytné s přípustnou výstavbou rodinných domů, případně staveb rodinné rekreace.

Při výstavbě je třeba respektovat charakter vesnického typu, strukturu stávající zástavby a původní rozvolněné stavby.

Veškeré inženýrské sítě plyn, vodovod, kanalizace, elektřina a optický kabel se nacházejí na pozemku.

Tento klenot leží v klidné lokalitě, která je jako stvořená pro milovníky přírody a aktivního života.

Místo je ideálně situované s výbornou dostupností do města Jeseník, kde najdete vše potřebné pro běžný život, a zároveň je to kousek do Lázně Lipová pro možnosti regenerace a odpočinku.

Pro milovníky sportu a rekreačních aktivit je tento pozemek skutečným rájem-okolí nabízí bohaté možnosti pro turistiku, houbaření, cyklistiku rekreační i tolik oblíbené traily, znalci sjezdového lyžování ocení velice dobře dostupné Červenohorské sedlo ve vzdálenosti 7 kilometrů.

Možnosti pro běžecké lyžování jsou doslova na každém rohu nebo si můžete užívat klidné procházky ve sněžnicích v nádherné přírodě.

Nemusíte se rozhodovat mezi letní a zimní rekreací, zde máte obojí!

Čistý vzduch, malebné výhledy a klid pro život, to vše můžete mít.

Staňte se součástí této kouzelné oblasti a vytvořte si prostředí, o jakém jste vždy snili.

Nečekejte, příležitosti jako je tato se neobjevují každý den.¨

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a ten si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na mailové adrese miroslav.klepacek@re-max.cz a začněme společně tvořit vaše nové zítřky v srdci nádherné přírody Jeseníků!

Zaujal Vás tento stavební pozemek?

Zavolejte nám!

Jsme makléři ze štatlu a plníme Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:379647Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostVoda:dálkový vodovod
Elektřina:380 V

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.