Prodej pozemku pro bydlení, 1044 m2, Domašov

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

3 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Domašov

Dobrý den,
dnes vás zdravím z Domašova, úžasné vesnici uprostřed lesů, luk a strání v blízkosti přírodního parku Bílého potoka ve výborné dopravní dostupnosti z dálnice D1 ze sjezdu U 9 křížů od Prahy nebo sjezdu v Ostrovačicích od Brna.

Vítejte v oáze klidu a možností v srdci Domašova!

Mám tu pro vás jedinečnou nabídku – zázračný kousek půdy, který čeká jen na vaše kreativní vize a lásku ke krásnému.

Stavební parcela o rozloze 969 m2 s nádhernou jižní orientací nabízí kromě svého malebného koutku také stodolu o zastavěné ploše a nádvoří 75 m2, připravenou na svůj další život a kterou můžete přestavit na atypický rodinný dům pro bydlení podle Vašich představ nebo může sloužit jako stavba vedlejší a novostavbu domu můžete realizovat uprostřed stavebního pozemku.

Nebo se rozhodnout pro lákavou možnost přeměny stodoly na energeticky úspornou vestavbu, která zaujme svou moderností a ekologickým přístupem.

Můžete si zde vytvořit svůj sen o útulném rodinném domě, jenž bude rezonovat s okolní přírodou a zároveň splňovat veškeré vaše potřeby.

Tato kouzelná lokalita je ideální pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a zároveň chtějí zůstat v blízkosti civilizace. Nechte se unést tichem lesů a zpěvem ptáků, a přitom si užívejte výhod moderního života.

Neotálejte a přijďte se podívat na tento jedinečný pozemek, který čeká jen na vaše doteky lásky a fantazie.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:388872Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Doprava:silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.