Pokud hledáte bydlení v klidné a příjemné lokalitě plné zeleně, s možností vlastního parkování a úprav bytu dle vašich představ, pak mám pro vás skvělou nabídku. Ve výhradním zastoupení vám nabízím prostorný byt o dispozici 3+1, nacházející se ve vyhledávané městské části Brno-Žabovřesky.
Dispozice a rozměry bytu
Tento byt o obytné ploše 70 m² a užitné ploše 82 m² nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život. Součástí bytu jsou dvě lodžie, každá o velikosti 3,5 m², z nichž jedna je zasklená, což umožňuje její využití i během chladnějších měsíců. K bytu také náleží praktický sklep o velikosti 4,9 m², který poskytuje dostatek úložného prostoru. Byt má velice pěkné parketové podlahy a původní koupelnové jádro.
Bytový dům a jeho výhody
Čtyřpodlažní panelový dům, ve kterém se byt nachází, prošel kompletní revitalizací, díky čemuž je zajištěno komfortní a energeticky úsporné bydlení. Dům je zateplen, má nová plastová okna a byly provedeny kompletní nové rozvody plynu, elektřiny a odpadů. Další výhodou je nový výtah, který zajišťuje bezproblémový přístup do vyšších pater domu.
Energetická náročnost budovy je hodnocena třídou C, což znamená, že se jedná o úsporný objekt. To se pozitivně promítá do výše nákladů na energie.
Náklady na bydlení
Měsíční poplatky do fondu oprav a zálohy na energie, počítané na jednu osobu, činí 4 350 Kč. Tyto platby zahrnují příspěvky na správu a údržbu společných prostor a zálohy na vodu a vytápění. Elektřinu a plyn, který se používá na vaření, si majitel bytu hradí přímo dodavatelům.
Lokalita a okolí
Městská část Žabovřesky patří mezi oblíbené a klidné lokality Brna. V blízkosti bytu najdete dětská hřiště, která poskytují ideální prostor pro rodiny s dětmi. Dále je zde kompletní občanská vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a zdravotnických zařízení. Díky této kombinaci klidného prostředí a dostupnosti všech potřebných služeb je lokalita ideální pro rodiny, ale i jednotlivce hledající pohodlné bydlení s výbornou dostupností do centra města.
Proč si tento byt zamilujete?
- Klidná lokalita: Byt se nachází v klidné části Brna, obklopené zelení.
- Prostorné lodžie: Dvě lodžie nabízejí skvělý prostor pro relaxaci.
- Revitalizovaný dům: Zateplená fasáda, nová okna, rozvody a výtah zajišťují pohodlí a úsporu energií.
- Možnost úprav: Byt si můžete upravit přesně podle svých představ a potřeb.
- Výborná občanská vybavenost: Vše potřebné máte na dosah ruky.
Závěr
Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro všechny, kdo hledají pohodlné a klidné bydlení v jedné z nejoblíbenějších částí Brna. Pokud vás tento byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Rád vám poskytnu veškeré potřebné informace a zodpovím vaše dotazy.
Číslo nabídky: | 396191 | Plocha užitná: | 82 |
Kategorie: | Byty | Podlaží umístění: | 4 |
Typ: | Prodej | Počet podlaží: | 4 |
Podkategorie: | 3 + 1 | Plyn: | plynovod |
Jednotka: | za nemovitost | Odpad: | kanalizace |
Voda: | dálkový vodovod | Elektřina: | 230 V |
Stav objektu: | Velmi dobrý | Budova: | Panelová |
Vlastnictví: | Osobní | Doprava: | MHD |
Energetický štítek: | G |
Začínal jsem jako běžný makléř v jedné nejmenované realitní kanceláři (která se již dávno rozpadla), kde jsem byl ze všech nejúspěšnější - jednoduše proto, že věci dotahuji do konce, chovám se vždy profesionálně, mám rád lidi a ke klientům jsem empatický. Finančně jsem byl v té kanceláři spokojen, avšak ostatní skutečnosti mne velmi trápily! Chtěl jsem pro klienty jenom to nejlepší, svoji práci dělat čestně a kvalitně, což mi nebylo umožněno. Dost mi vadily tristní advokátní služby, nevýhodné smlouvy a zejména MLM (Multi Level Marketing), na kterém profitovali hlavně manažeři a další osoby na vrcholu pyramidy – která se, jak už to u takových společností bývá, stejně časem zřítila!
Rozhodl jsem se dělat reality jinak – kvalitně! Jenomže tenkrát jsem jako začínající makléř neměl prostředky k tomu koupit franšízu a zapojit se do úspěšné sítě. Založil jsem si proto svoji kancelář, která byla defakto kopií RE/MAX.
Konečně v roce 2017 se mi splnilo vše, po čem jsem toužil - otevřel jsem franšízu RE/MAX Delux a nyní plním mise této kanceláře. Vážím si klientů i kolegů makléřů a jde mi o to, abychom se v kanceláři společně cítili dobře. Po vstupu do RE/MAX jsem byl ohromen! Zjistil jsem, že jsme minimálně o pět let dále, než nejsilnější konkurence a alespoň o deset let od běžných kanceláří!