Prodej pozemku pro bydlení, 1511 m2, Račice-Pístovice
Nedostupné, nevolat

Račice-Pístovice

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím prodej 6/16 stavebních pozemků v obci Račice-Pístovice, p.č.177/1 a 178/1. Celková výměra podílu na obou pozemcích je 1511 m2. Pozemek lze připojit na elektřinu, ostatní lze řešit individuálně. V obci najdeme Obecní úřad, školku, poštu, obchod, pekárnu, restauraci, hřiště, zámek, Pístovickou riviéru atd. Obec leží ve velice klidné lokalitě v Rakoveckém údolí na úpatí Drahanské vrchoviny a je obklopena lesy. Autobusové spojení zajištuje IDS Jmk. Obec má dobrou občanskou vybavenost a najdete zde spoustu příležitostí pro vaše volnočasové aktivity. Pokud Vás moje nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:331283Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

K realitám jsem se dostal po mnoholeté práci ve stavebnictví. A jelikož jsem dostal možnost pracovat pro REMAX, nejznámější značku v oboru nejen u nás ale i na světě, moje volba byla jasná! Vybral jsem si kancelář REMAX Delux, která je v současné době jednou z nejúspěšnějších kanceláří v ČR.

 

Na remaxu mě zaujal zejména velice propracovaný vzdělávací systém, který ze mě udělal profesionála v oboru realit a dále individuální přístup ke každému klientovy s ohledem na jeho potřeby. Také etický kodex, kterým se musí každý makléř řídit najdete jen málo kde.

 

Realitní business se v současné době posouvá každým dnem dál a technologie které dnes mám k dispozici mne umožňují prezentovat Vaši nemovitost způsobem před několika lety takřka nevídaným. Prezentace Vaší nemovitosti formou videoprohlídky, virtuální prohlídky, nafocení profesionálním fotografem, home staging a spoustu dalšího, je pro mě při prezentaci Vaší nemovitosti naprostou samozřejmostí. Díky takto propracovanému marketingu se nám daří prodávat Vaše nemovitosti až za o 17 % vyšší cenu než u konkurence.

 

Jelikož je práce realitního makléře velice různorodá, stala se pro mě nejen prací, ale i koníčkem a životním stylem. Budu rád, když budu moci pomoct či poradit i Vám!

Václav Veselý

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.