Prodej rodinného domu, 180 m2, Přibice
Nedostupné, nevolat

Přibice

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím ke koupi RD 5kk v Přibicích, nacházejících se asi 4 km jihovýchodně od Pohořelic. Jedná se o novostavbu z roku 2011, která nabízí nejen možnost bydlení, ale i několik možností k podnikání. Ve dvoře k domu přiléhá hospodářské stavení ve kterém je prostorná dílna a malý vinný sklípek, na zahradě pak ještě najdeme prostorný altán a ohniště na grilování. Dům disponuje dvěma vchody jelikož zde bylo provozováno kadeřnictví. Celková výměra pozemku je 708 m2.
Dům sestává s obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem se vstupem na terasu, ložnice, třemi dětskými pokoji, koupelnou, dvěma toaletami a technickou místností. Na venkovní terasu navazuje okrasná zahrada jejímž dominantním prvkem je stylové sloupoví s klenutými překlady, které celému prostoru dodává jedinečnou atmosféru.
Pokud byste chtěli vybudovat obytné podkroví, je pro tuto možnost dům stavebně připraven a stačí se jen pustit do práce.
Dům je připojen na veškeré sítě(plyn, elektřina, voda, kanalizace). Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, ohřev tuv bojlerem 300L. Je zde i příprava na kotel na tuhá paliva. Ve dvoře je ještě studna a retenční nádrž o objemu 6 m3.
V obci najdeme školu, školku, poštu, kostel, kulturní centrum, několik hřišť, fotbalový, tenisový a florbalový klub. V blízkém okolí obce pak například Aqualand Morávia, Mušovská jezera, Pálavu a spoustu dalšího, takže zde najdete spoustu příležitostí pro vaše volnočasové aktivity.
Pokud vás moje nabídka zaujala, tak neváhejte a domluvte si svůj čas prohlídky.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Zajištění hypotéky s nejvýhodnější nabídkou na trhu je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:371518Plocha užitná:180
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

K realitám jsem se dostal po mnoholeté práci ve stavebnictví. A jelikož jsem dostal možnost pracovat pro REMAX, nejznámější značku v oboru nejen u nás ale i na světě, moje volba byla jasná! Vybral jsem si kancelář REMAX Delux, která je v současné době jednou z nejúspěšnějších kanceláří v ČR.

 

Na remaxu mě zaujal zejména velice propracovaný vzdělávací systém, který ze mě udělal profesionála v oboru realit a dále individuální přístup ke každému klientovy s ohledem na jeho potřeby. Také etický kodex, kterým se musí každý makléř řídit najdete jen málo kde.

 

Realitní business se v současné době posouvá každým dnem dál a technologie které dnes mám k dispozici mne umožňují prezentovat Vaši nemovitost způsobem před několika lety takřka nevídaným. Prezentace Vaší nemovitosti formou videoprohlídky, virtuální prohlídky, nafocení profesionálním fotografem, home staging a spoustu dalšího, je pro mě při prezentaci Vaší nemovitosti naprostou samozřejmostí. Díky takto propracovanému marketingu se nám daří prodávat Vaše nemovitosti až za o 17 % vyšší cenu než u konkurence.

 

Jelikož je práce realitního makléře velice různorodá, stala se pro mě nejen prací, ale i koníčkem a životním stylem. Budu rád, když budu moci pomoct či poradit i Vám!

Václav Veselý

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.