Prodej rodinného domu, 300 m2, Frahelž

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

4 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Frahelž

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dispozici 6+1 o zastavěné ploše 467 m2 s pozemky přes 4.500 m2 z nichž některé jsou stavební v obci Frahelž, která se nachází v CHKO Třeboňsko v jihočeském kraji. Dům je rozdělen na část obytnou a část hospodářskou a je připojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, teplou vodu ohřívá elektrický bojler. K domu přiléhá prostorná stodola 150 m2, takže kromě bydlení či chalupaření je zde prostor i pro podnikání. Dům je obyvatelný, ale s ohledem na dnešní standardy bydlení je určen k modernizaci. V obci najdeme obecní úřad, obchod a hospodu, v těsné blízkosti pak řeku Lužnici, několik rybníků a cyklostezek. V obci funguje i několik spolků které se podílí na kulturním životě v obci, takže zde najdete spoustu příležitostí pro vaše volnočasové aktivity. Širší okolí je jako stvořeno pro milovníky přírody a pamětihodností jihočeského kraje, protože např. Hluboká, Červená Lhota, Bechyně a spousty dalších míst je vzdáleno do 30 minut od domu a např. Český Krumlov nebo Telč jen o kousek dál.
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Berte prosím na vědomí, že uvedené výměry mohou být s mírnou odchylkou.
Pokud vás moje nabídka zaujala, pak mě neváhejte kontaktovat, budu se na vás těšit při osobní prohlídce.

Číslo nabídky:382197Plocha užitná:300
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:DobrýBudova:Smíšená

O mně

 

K realitám jsem se dostal po mnoholeté práci ve stavebnictví. A jelikož jsem dostal možnost pracovat pro REMAX, nejznámější značku v oboru nejen u nás ale i na světě, moje volba byla jasná! Vybral jsem si kancelář REMAX Delux, která je v současné době jednou z nejúspěšnějších kanceláří v ČR.

 

Na remaxu mě zaujal zejména velice propracovaný vzdělávací systém, který ze mě udělal profesionála v oboru realit a dále individuální přístup ke každému klientovy s ohledem na jeho potřeby. Také etický kodex, kterým se musí každý makléř řídit najdete jen málo kde.

 

Realitní business se v současné době posouvá každým dnem dál a technologie které dnes mám k dispozici mne umožňují prezentovat Vaši nemovitost způsobem před několika lety takřka nevídaným. Prezentace Vaší nemovitosti formou videoprohlídky, virtuální prohlídky, nafocení profesionálním fotografem, home staging a spoustu dalšího, je pro mě při prezentaci Vaší nemovitosti naprostou samozřejmostí. Díky takto propracovanému marketingu se nám daří prodávat Vaše nemovitosti až za o 17 % vyšší cenu než u konkurence.

 

Jelikož je práce realitního makléře velice různorodá, stala se pro mě nejen prací, ale i koníčkem a životním stylem. Budu rád, když budu moci pomoct či poradit i Vám!

Václav Veselý

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.