Vypracujeme posudek pro notáře k dědickému řízení!

Aby vše proběhlo v pořádku při dědickém řízení, potřebujete pro notáře náš znalecký posudek. Za vypracování profesionálního posudku u nás zaplatíte 3.000 +DPH po odsouhlasení. V dokumentu najdete pečlivou analýzu podobných již prodaných nemovitostí a další důležité informace. Náš znalecký posudek můžete použít i k ostatním právním úkonům, soudům a odborným záležitostem.

Vyplňte náš formulář a my pro vás vše řádně připravíme!

Počet odhadů dnes. Počet odhadů dnes: 1

Výměra (nepovinné)

20
150

Počet místností (nepovinné)

1
2
3
4
5
atypický
1
atypický

Informace o nemovitosti

Uveďte další důležité informace o vaší nemovitosti (rekonstrukce, revitalizace, k čemu odhad potřebujete atp.)


Lokalita


Kontaktní informace

O mně

Veronika má původ v řeckém jménu Bereniké (Phereniké) a jeho význam je "nositelka vítězství". Věřím, že moje jméno není náhoda, ale odraz mého osobního a pracovního života.

 

Aby člověk mohl vítězit je potřeba být mezi TOP nejlepšími ve svém oboru a tam RE/MAX rozhodně patří.

 

Do světa realit jsem vstoupila díky mému skvělému realitnímu kolegovi Petru Bartošovi, který je zároveň již několik let mým úžasným manželem a otcem našich 2 dětí. Pro někoho nemyslitelná kombinace, pro nás je to úspěch ve světě realit a spokojenost u klientů, kteří se k nám s důvěrou vrací a doporučuji naše služby mezi své přátelé a rodinu. Jelikož 2 makléři jsou více než 1 😊

 

Každému klientovi dáváme dvojitou dávku profesionality, důslednosti, lidskosti a také pořádnou dávku humoru, který mnohdy lidem usnadní prodej či koupi nemovitosti jelikož je to jejich „poprvé“.

 

Jsem certifikovaná realitní makléřka a o Vaší nemovitost se postarám na 110% ve všech směrech.

 

Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci s Vámi!

Veronika Bartošová

Makléř

Certifikáty

rmx-cms 195x200_RMX_Aukcni_specialista realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.