Pronájem obchodního prostoru, 113 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostor, který se nachází v 1.NP bytového domu na ul. Podpísečná v městské části Brno- Židenice. Nebytový prostor o celkové podlahové ploše 113 m2 sestává z obchodního prostoru s výlohami o výměře 57 m2 a skladovacích místností (56 m2) se sociálním zázemím a malou kuchyňkou.
Měsíční nájemné: 26.000 Kč vč. DPH, zúčtovatelné zálohy na služby 5.000 Kč (teplo, voda) + energie. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pro více informací či domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. PENB nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právní úpravou energet. tř. G.

Číslo nabídky:374528Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:9Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.