O mně

“Věřím, že prostor, který nás obklopuje, ovlivňuje naši náladu, spokojenost i chuť do života.”

 

Pomáhat svým klientům v realizaci jejich vysněného domova se profesně věnuji od roku 2010, tehdy jako interiérová designérka. Finálnímu vyladění interiéru často předchází samotné pořízení nemovitosti a následně plánovaná rekonstrukce. Rozhodnutí stát se realitní makléřkou přišlo právě během takovýchto projektů.

 

Této profesní kombinace skvěle využívám. Umím navnímat daný prostor a vidět tak i jeho skrytý potenciál. Ten jsem pak schopna ukázat novým zájemcům v tom nejlepším světle. V praxi pak plynule procházím jak kreativním procesem v rámci prezentace nemovitosti, tak i samotnou organizací kolem prodeje.

 

Pro práci v realitách jsem si po pečlivém uvážení vybrala právě značku RE/MAX se silným zázemím a propracovaným systémem vzdělávání, které mně neustále posouvá dál. V brněnském Deluxu mě pak nadchli energií - tahem na branku, příjemným prostředím a přátelským kolektivem.

 

Moderní digitální marketing je tu jedna z priorit – a to mě baví. Náš dosah oslovuje opravdu velký počet lidí, čehož si cení každý prodávající. Současně dostáváme pozitivní zpětnou vazbu od zájemců, kteří si chválí poskytnutí komplexních informací ke každé nemovitosti v nabídce. Můžete se tak mimo jiné spolehnout na to, že Vaši nemovitost odprezentuji nejen profesionální videoprohlídkou s využitím leteckých záběrů a atraktivních fotografií, ale také, pokud to bude vhodné, za pomocí 3D virtuálních skenů, vizualizací nebo home stagingu. Zajistím vše tak, aby Vaše nemovitost byla představena v tom nejlepším světle.

 

Za bezpečnost, serióznost a profesionalitu během celého realitního procesu v RE/MAXU ručíme!

 

Pokud uvítáte radu či pomoc při hledání vhodného bydlení, pronájmu nebo prodeji Vaší nemovitosti, budu ráda, když se na mě obrátíte. Osobně se postarám o to, aby vše klaplo!

Zuzana Patáková

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.