O mně

“Věřím, že prostor, který nás obklopuje, ovlivňuje naši náladu, spokojenost i chuť do života.”

 

Pomáhat svým klientům v realizaci jejich vysněného domova se profesně věnuji od roku 2010 jako interiérová designérka. Vyladění interiéru často předchází pořízení nemovitosti - tedy stát se realitní makléřkou mi přišlo jako přirozené rozšíření mých služeb. Této kombinace v praxi skvěle využívám - umím navnímat daný prostor a vidět tak i jeho skrytý potenciál. Ten jsem pak schopna ukázat novým zájemcům v tom nejlepším světle.

 

Pro práci v realitách jsem si po pečlivém uvážení vybrala právě značku RE/MAX se silným zázemím a propracovaným systémem vzdělávání, které mně neustále posouvá dál. V brněnském Deluxu mě pak nadchli energií - tahem na branku, příjemným prostředím a přátelským kolektivem.

 

Moderní digitální marketing je tu jedna z priorit a to mě baví. Na jednu stranu pomáhá oslovit nevídaně velké množství lidí – což je perfektní pro prodávajícího, na stranu druhou podává zájemcům maximální vizuální informace o nemovitosti - a to u nich budí velký ohlas. Můžete se tak mimo jiné těšit, že Vaši nemovitost odprezentuji formou profesionálně natočené videoprohlídky s použitím leteckých záběrů, fotografiemi a dle vhodnosti i pomocí 3D virtuálního skenu, vizualizací nebo home stagingu.

 

Za bezpečnost, serióznost a profesionalitu během celého realitního procesu v RE/MAXU ručíme!

 

Pokud uvítáte radu či pomoc při hledání vhodného bydlení, prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti - ráda se osobně postarám o to, aby vše klaplo!

Patáková Zuzana

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.