Pronájem komerčního prostoru, 54 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Hledáte moderní prostory pro svoje podnikání s duší historického domu v blízkosti centra Brna a snadnou dostupností pro svoje klienty/pacienty??? Tak si nenechejte ujít tuto jedinečnou příležitost!
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bezbariérové prostory vhodné na zdravotnické zařízení či kosmetický salon na ul. Milady Horákové.

Popis prostor
Nacházejí se v 2 NP cihlového domu se slavnou historií. Ve školním roce 1868/1869 v tomto domě bydlel Tomáš Garrigue Masaryk. V domě je nový moderní výtah a je celý bezbariérový. Vstup je možný z hlavní ulice M. Horákové. Jsou zde zavedená zdravotnická zařízení již více jak 20 let.
K dispozice jsou 2 velké místnosti/ordinace, prostor pro recepci/čekárnu s WC pro klienty/pacienty i personál, hned u vstupu jsou 2 menší místnosti - prostory vhodné pro sklad, šatnu či kuchyňku. Okna v místnostech mají rolety či žaluzie.

Parkování/dostupnost
Zastávka tramvají je přímo před domem. Ve dvoře si pro sebe můžete pronajmout parkovací stání 1 500 Kč/měsíc. Klienti mohou bezproblémově auto zaparkovat v IBC, které je v bezprostřední blízkosti. Pěšky jste v centru Brna za pár minut.

Dispozice
1,8 m2 šatna
2,7 m2 sklad
14,7 m2 čekárna
21,5 m2 místnost - okna na hlavní ulici M. Horákové
8,2 m2 místnost - okna do vnitrobloku, v této místnosti je sprchový kout

Náklady
15 000,- Kč - nájemné/měsíc
2 000,- Kč - zálohy na energie a služby/měsíc - následně vyúčtování podle spotřeby (voda, elektřina, topení) + poplatek za výtah
Jednotka má vlastní elektroměr a měřič vody, topení kondenzačním plynovým kotlem-vyúčtování dle m2, internet je v ceně.

Provize RK je 17 000,- + DPH.

Rádi by jste si prostory osobně prohlédli? Zavolejte mi a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:340876Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:ústřední plynovéBudova:cihlová
Doprava:MHD

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 120 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V říjnu 2023 jsem byla 3.neúspěšnějším makléřem v ČR a 2. nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 17-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom_202310 100_percent Ocenění_club 2019 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.