Prodej rodinného domu, 250 m2, Želetava
Nedostupné, nevolat

Želetava

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím bývalý Pánkův mlýn v Želetavě. Historie mlýna sahá až do doby před bitvou na Bílé hoře, kde je zapsán první mlynář pan Hron v roce 1578. Příjezd k budově mlýna je po zpevněné komunikaci kolem 2ha rybníka, který se součástí prodeje. Budovy jsou v obdélníkovém půdorysu, uprostřed s uzavřeným dvorem s charakterem středověké tvrze. Vstupní bránou vcházíme na dvůr. Hlavní budova je obytná a dále jsou zde hospodářská budova, velká stodola a nová kotelna na dřevo. Jako druhý způsob vytápění celého domu bylo instalováno tepelné čerpadlo. Mlýn má vlastní čističku odpadních vod. Voda je zajištěna z vlastní studny. Po vstupu do obytné části je chodba za které vpravo vcházíme do historicky vytvořené kuchyně s kachlovými kamny. Za touto kuchyní je místnost s funkční moderní kuchyní. Po levé straně chodby se nachází rozpracovaná odpočinková místnost s venkovní terasou a vinným sklípkem. V budově se nachází dvě schodiště, z prvního je vstup do technické místnosti, kde je umístěno tepelné čerpadlo, WC pro hosty a dále na půdu. Vzhledem k vysokým krovům je půda využitelná na další rozšíření obytné části. Druhým schodištěm vstupujeme do obytného patra se čtyřmi místnostmi. Každá místnost má autentická kachlová kamna. Dále se zde nachází nová koupelna s WC a podlahovým vytápěním. Součástí prodeje jsou kromě budov a rybníka okolní louky, potok a lesní porost, dále nářadí, zemědělská technika jako malotraktor, motorové kosy, sekačky a pod. Předmětem prodeje jsou kromě stavby také: - pozemky s celkovou zastavěnou plochou 794 m2 - plochy orné půdy, travnatých porostů a lesních pozemků celkově 45.295 m2 - vodní plochy včetně přítoků a koryt celkem 20.562 m2 Hledáte nemovitost, která na Vás dýchne krásnou přírodou, jedinečnou historii, místo, které se stane Vaší láskou a domovem na celý život? Zavolejte mi nebo napište a domluvíme si osobní prohlídku této jedinečné nemovitosti.

Číslo nabídky:305897Plocha užitná:250
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Odpad:ČOV pro celý objektVoda:zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:230 V, 380 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.