Prodej rodinného domu, 142 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím rodinný dům nacházející se v Brně, městské části Židenice. Dům se nachází na velice klidné ulici Skorkovského. Zastavěná plocha je 200 m2, plocha zahrady 270 m2. Celková plocha pozemku činí 470 m2.
Rodinný dům sestává ze dvou samostatných bytů o dispozici 2+1. Do každého z nich vstupujeme přes společné zádveří a chodbu o celkové ploše 10 m2.
První byt má celkovou plochu 60 m2 a sestává z:
kuchyně 12,9m2, obývacího pokoje 18,8m2, koupelny s WC 3,7 m2 a ložnice 24 m2, která se nachází v půdní vestavbě nad obývacím pokojem a je spojena dřevěným schodištěm. Tento byt byl kompletně rekonstruován v roce 2015.
Druhý byt má celkovou plochu necelých 52 m2 a sestává z:
WC 1,3m2, koupelny 2,6 m2, kuchyně 15,5 m2, obývacího pokoje 16,9 m2 a ložnice 14,8 m2.
Byt byl vybudován v roce 2021.
Oba byty mají vstup na zahradu, kde se nachází sklad/dílna o velikosti 11 m2, zahradní domek se zádveřím o celkové ploše 16,8 m2. Na zahradě je umístěn zapuštěný bazén.
Dům je částečně podsklepený. Plocha sklepu je 10 m2. Celková užitná plocha domu včetně sklepu je 142 m2.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody celého domu zajišťuje kombinovaný plynový kotel. PNEB je zatím v přípravě, proto udávám hodnotu G.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jeho zvolených kritérií.
Pokud Vás tento zajímavý rodinný dům se dvěma byty a zahradou v centru Brna zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:349274Plocha užitná:142
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Po rekonstrukciTopení:ústřední plynové
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.