Prodej rodinného domu, 63 m2, Kuchařovice
Nedostupné, nevolat

Kuchařovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi rodinný domek v Kuchařovicích u Znojma. Obec Kuchařovice se nachází severovýchodně od Znojma ve vzdálenosti 3 km.
Nabízený rodinný domek se nachází na začátku obce na ulici 8. Května. Dům je určen k rekonstrukci. Zastavěná plocha je 201 m2, plocha zahrady je 273 m2. Celková plocha pozemků je 474m2. Stávající dispozice domu je 2+1 a sestává z obývacího pokoje o velikosti 18 m2, ložnice 19 m2, předsíně 6 m2, zádveří 2 m2, kuchyně 12 m2, koupelny 3 m2 a komory 3 m2. Užitná plocha domu je 63 m2.. Dále je k dispozici dřevník 8 m2, dílna 13 m2 a hospodářská budova o velikosti 24 m2 jejíž součástí je i sklep o velikosti 7 m2. Celková užitná plocha domu je 115 m2.
Dům má vlastní studnu, přípojku plynu, veřejný vodovod a kanalizace je k napojení před domem. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. PENB se nyní vypracovává, proto uvádím hodnotu G.
Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Budu se těšit.

Číslo nabídky:370940Plocha užitná:63
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:TrativodVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.