Pronájem bytu 1+kk, 819 m2, Znojmo
Nedostupné, nevolat

Znojmo

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím k pronájmu byt 1+KK ve Znojmě na ulici K Náhonu. Bytová jednotka se nachází ve 3.nadzemním podlaží novostavby cihlového domu. Dům má cekem 4 nadzemní podlaží. Byt má velmi dobrou polohu s výhledem do zahrádek u řeky Dyje. Obytná plocha bytu je 41m2. Celková užitná plocha je 48m2.
Dispozice :
- Předsíň 6m2
- Koupelna 6m2
- Pokoj s kuchyňským koutem 29m2
- Balkon 4m2
Součástí bytu je i sklepní kóje o velikosti 3m2. Byt má samostatný plynový kondenzační kotel. Byt je vhodný k pronájmu maximálně pro dvě osoby. Zálohy na energie ve výši 2.500,- Kč/měs., vodné a stočné 400,- Kč os./měs., realitní služby 9.000,- Kč +DPH. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů 18.000,- Kč. Parkování je přímo u domu.
Pokud Vás tento byt k pronájmu zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:371787Plocha užitná:48
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4
Podkategorie:

1 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.