Prodej pozemku pro bydlení, 14278 m2, Drnholec
Informace u makléře

Drnholec

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím prodej areálu v centru obce Drnholec, s vynikající polohou a plochou pozemku 14 278 m2. Tento rozsáhlý areál nabízí mnoho možností a potenciál pro různé investiční projekty.

Areál je ideálně umístěn v samotném srdci obce a je obklopen příjemným prostředím. V současné době se na pozemku nachází několik budov, které se mohou využívat pro komerční nebo rezidenční účely, případně je možné vybrané budovy odstranit.

Hlavní budova, která je památkově chráněná je využívána v přízemí pro vinařství a v patře jako penzion. Areál je napojen na všechny sítě, el. voda, plyn, Veřejná splašková kanalizace je před areálem ale nedošlo k napojení, areál má septik.

Pozemek je plně v souladu s územním plánem Sc - Smíšená centrální zóna, jedná se o smíšené území zahrnující centrum obce. Doporučuje se zde soustřeďovat především občanskou vybavenost všeho druhu s výjimkou základních škol. Dále jsou zde přípustné byty integrované v objektech občanské vybavenosti, rodinné domy, objekty ubytovací, ústavy sociální péče domovy důchodců, telefonní ústředny, hromadné parkovací plochy i tržiště. Podmíněně přípustné je umístění drobné výroby a řemesel, autoopraven, skladů a výrobních služeb, hasičské zbrojnice, hygienických vybavení a šaten, sportovních hal, tělocvičen a fit center, neveřejných správních budov, kaplí, mateřských škol, jeslí a dětských hřišť.
V této zóně jsou doplňkově k hlavní funkci přípustné tyto další stavby: studny, stavby pro chov zvířectva a malé zemědělské stavby do 25 m2, garáže hromadné, řadové i jednotlivé, regulační stanice plynu, malé čistírny odpadních vod a malé vodní plochy (kašny, jezírka).
Skvělá dostupnost a blízkost veškeré občanské vybavenosti včetně obchodů, restaurací a veřejné dopravy poskytují výhodu pro potenciální investory.

Prodej tohoto areálu je skvělou příležitostí pro rozšíření obchodního portfolia nebo pro vytvoření moderních rezidenčních jednotek ve středu obce. Buďte součástí expanzivního regionu a využijte potenciál tohoto atraktivního pozemku.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací a domluvení schůzky na prohlídku tohoto zajímavého areálu.

Číslo nabídky:378758Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.