RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Delux je momentálně nejúspěšnější realitní kancelář sítě RE/MAX na Moravě v tomto roce!

Víte proč?

RE/MAX Delux je známá brněnská realitní kancelář a v době psaní tohoto článku nejúspěšnější na Moravě. V tomto článku se podíváme na 6 důvodů, proč je tak úspěšná:

  1. Profesionální přístup

I když je zde přátelská a uvolněná atmosféra, na prvním místě je vždy profesionální přístup. Makléři dělají vše pro to, aby prodali danou nemovitost co nejrychleji a za co nejvyšší cenu! Všichni v týmu jsou absolutní pravidelně školení profesionálové, ať už se řeší prodej bytu, garáže nebo jen shánění nájemníků.

  1. Férové a otevřené jednání

Ať už je situace jakákoliv, makléři s vámi budou jednat na rovinu. Nemá smysl se problémům vyhýbat, lepší je postavit se jim čelem. Očekávejte tedy férové a otevřené jednání bez postranních úmyslů a vytáček.

  1. Vše se dá vyřešit – schopnosti

Ať už se řeší sebesložitější situace, vždy se najde řešení. Exekuce, spoluvlastníci, komplikované dědictví, věcná břemena… V RE/MAX Delux pracují zkušení makléři, kteří spolupracují s profesionálními právníky na nemovitostní právo. Jestli máte komplikovanou nemovitost, vybrali jste si ideální realitní kancelář!

  1. Zázemí světové značky

RE/MAX je celosvětová značka, která své frančízy podporuje hlavně díky sdílení know-how. Kromě toho je to také záruka kvality a bezpečnosti, protože všechny pobočky společně budují dobré jméno firmy, které je základem úspěchu ve všech oborech. A v realitním světě obzvláště…

  1. Špičkové technologie

O prodeji nemovitosti, o zájemcích i o výši prodejní ceny dnes rozhodují z velké míry moderní technologie. Profesionální fotky, 3D půdorysy, virtuální prohlídky, videa z dronů, videoprezentace a mnohé další. RE/MAX Delux používá špičkové technologie k prezentaci nabízených nemovitostí.

  1. Správní lidé

V neposlední řadě jsou klíčem k úspěchu správní lidé. Firma přibírá schopné a charakterní makléře, které postupně sama vzdělává.

10.8.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Nejúspěšnější realitní kancelář v Brně

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.