RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Dron + virtuální dům = lepší prodej stavebních pozemků

Když chce člověk koupit pozemek, chce jej samozřejmě vidět osobně. Tomu ale předchází hledání, prohlížení inzerátů a získávání informací nejčastěji přes internet. Když chcete prodat pozemek, nejlepší formou prezentace je pohled shora, který skvěle zachytí video a fotky z dronu. Tak si může zájemce udělat představu, jak pozemek vypadá v kontextu okolní krajiny.

Když chcete prodat stavební pozemek, nestačí už jen pohled shora. Kvalitní realitní kanceláře přidávají k tomuto pohledu ještě virtuální dům. Tak si mohou zájemci představit nejen samotný pozemek bez zástavby, ale také to, jak by mohl pozemek vypadat s postaveným domem. Když někdo kupuje stavební pozemek, předpokládá se, že tam stejně bude dříve či později stavět.

Na osobní prohlídku přijde jen skutečný zájemce

Když své stavební pozemky prezentujete pomocí dronu a virtuálních domů, pak je jasné, že na osobní prohlídky přijdou jen skuteční zájemci. Šetří to čas všem zúčastněným stranám, lépe se vyjednává a hlavně zájemce má mnohem lepší představu ještě před samotnou prohlídkou pozemků.

Lépe prodáte s realitkou

Když chce někdo prodávat pozemky svépomocí, těžko bude řešit pohled shora pomocí dronu, nebo tvořit virtuální dům. Toto už jsou náročnější technologie, které dělají větší realitní kanceláře. Mají tak před ostatními výhodu, i proto prodávají nemovitosti rychleji a za vyšší ceny. Platí to nejen pro stavební pozemky, ale i pro jakékoliv jiné nemovitosti, protože realitky využívají i další technologie, které prezentaci nemovitostí pozvedávají na vyšší úroveň. Běžně se dnes používá videoprohlídka, 3D virtuální prezentace Matterport nebo třeba 360°fotografie.

Máte-li na prodej stavební pozemky, oslovte zkušenou značkovou realitní kancelář, a ta vám je pomůže výhodně a rychle prodat. Často právě díky technologii dronu + virtuálního domu.

13.6.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Virtuální prohlídka s dronem

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.