RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak prodat rodinný dům bez zahrady

Těžce. Rodinný dům si lidé často pořizují i kvůli zahradě. Není potřeba popisovat výhody zahrady, ale jsou velké. Když máte rodinný dům, který má jen malinkou zahradu nebo nemá zahradu vůbec, je jasné, že se bude prodávat hůře. Když ho však nabídnete té správné cílové skupině za rozumnou cenu, podaří se vám ho prodat.

S vytvořením inzerátu, nafocením, určením prodejní ceny a hlavně s oslovením potencionálních zájemců vám nejlépe pomůže zkušená realitní kancelář nebo makléř.

Malý dům bez zahrady pro seniory

Když máte k prodeji malý rodinný dům bez zahrady, možná by se hodil jako bydlení na stará kolena pro seniory, kteří už nemají sílu ani chuť pracovat na zahradě. Starším lidem často stačí lavička na sluníčku, nepotřebují okopávat záhony, sekat trávu a starat se o okrasné keře a stromy. A věřte, že na zahradě je práce pořád. Stěhování z většího domu do menšího na „vejminek“ by mohla být vaše šance malý dům bez zahrady prodat.

Rodinný dům jako byt

Další cílovou skupinou pro koupi rodinného domu bez zahrady mohou být lidé z města, kteří vyrůstali v bytě a nemají k zahradě žádný vztah. Tato situace je docela častá a pochopitelná. Lidem stačí život v bytě, ale třeba chtějí bydlet na venkově blíže přírodě a také levněji. Těm by se mohl rodinný dům bez zahrady zamlouvat. A že se v posledních letech stěhují lidé z velkých měst i z finančních důvodů je celkem jasné.

Jestliže je dům ve slušném stavu, a nepřestřelíte jeho prodejní cenu, pak jej prodáte i bez zahrady. Cena samozřejmě záleží nejen na stavu a velikosti domu, ale také na lokalitě, která se nedá změnit. Ideální je svěřit prodej rodinného domu bez zahrady spolehlivé realitní kanceláři, dohodnout s ní podmínky a počkat na pozitivní výsledek.

31.1.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.