RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 13 m2, Ústí nad Orlicí

1 186,00 Kč 

Ústí nad Orlicí

Nabízíme k pronájmu volné prostory pro kanceláře o výměře od 13 m2 umístěné v různých patrech vícepodlažní administrativní budovy se dvěmy výtahy v Ústí nad Orlicí na ul. Čs. armády. Kanceláře jsou o výměře 13 m2, nebo jsou k dispozici kanceláře větší, např. 2 kanceláře poropojené dveřmi o celkové výměře 26m2 nebo 1 velká kancelář o výměře 26 m2, případně i jiné varianty.

Každé patro má vlastní sociální zařízení pro kanceláře v daném podlaží. Ke kancelářím jsou k dispozici v rámci servisu majitele - přístup do budovy a kanceláře 24/7 pomocí elektronické karty, recepce, vstup budovy hlídaný kamerovým systémem, parkoviště hlídané kamerovým systémem, internetové připojení v ceně nájmu, dále např. stravenky nebo možnost využití konfekenčních (jednacích) místností v 11. patře s krásným výhledem na město.

Parkování na placeném parkovišti s kapacitou 90 parkovacích míst. Cena za parkování buďto jednotlivě nebo měsíčně paušálem.

Paušální částka za služby a energie je 3.115,-Kč bez DPH. Kauce vyžadována ve výši 1 měsíčního nájmu a energií. Nájemník nehradí provozi. Provizi RK hradí pronajímatel. Pro neplátce DPH nebude k nájemnému účtováno DPH.

Číslo nabídky:289327Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená
Podlezl Zdeněk
Kontakt na makléře Podlezl Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.