RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 350 m2, Praha

34 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 4

Stylová, nadčasová a elegantní vila, která si uchovává noblesu první republiky… to je dům v pražském Podolí, který si zamilujete! Vila z r. 1930 má čtyři podlaží, které spojuje krásné centrální schodiště. Takové dnes už málokde uvidíte. Příjemnou a zajímavou atmosféru domu a celkový dojem dotváří nejen množství zachovalých interiérových prvků, např. špaletová okna, parkety, interiérové dveře, atd., ale i vybudovaný ateliér v podkroví, prostorný a členitý suterén s bytem pro zahradníka nebo stále upravovaná a udržovaná zahrada se vzrostlými stromy. Autorem této nádherné stavby je známý český stavitel a architekt Václav Šindelář, zakladatel vilové čtvrti Dobeška, o kterém v nedávné době vyšla velmi poutavá publikace. V knize je uveřejněno i pár dobových fotografií celého domu. V současnosti je vila v téměř původním stavu, v minulosti zde naštěstí neproběhly žádné rozsáhlé nekvalitní a necitlivé stavební zásahy. K dispozici jsou i veškeré původní plány a kompletní položkový rozpočet. Vizualizace ve fotogalerii nabízejí možné vnitřní řešení jednotlivých místností. Vila se nachází na atraktivním místě s obrovským potenciálem. Nabízí se zde široké využití – bydlení pro rodinu nebo pro vícegenerační bydlení, alternativa rezidenční rodinné vily v kombinaci s prostory ke komerčnímu využití, firemní sídlo, využití pouze pro komerční účely, atd. Vzhledem k charakteru okolní zástavby je zajímavou možností i rozšíření stávající stavby a vybudování několika dalších bytových jednotek. Pro bližší informace a pro prohlídku této zajímavé nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Číslo nabídky:325589Plocha užitná:350
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Gondeková Jana
Kontakt na makléře Gondeková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.