RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 60 m2, Slaný

2 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Slaný

Dovolujeme si vám nabídnout investiční příležitost ve formě bytu, dispozičně 3+1, původní stav, téměř 60m2, ve Slaném, část Otruby.

Malá obec Otruby spadá pod Slaný a je vzdálena vozem cca 1,9km po nové silnici. Bonusem je jistě i zastávka MHD ze Slaného. Tato nabídka tedy v sobě snoubí příjemné a tiché bydlení v malé obci, s možností vycházek do přírody (případně je možné vyrazit po cyklostezce třeba až do Loun), v bezprostřední blízkosti Slaného.

Benefitem je jistě i levné bydlení. Ze stálých poplatků je zde fond oprav (2.006,-Kč) a dále jen zálohy na vodné/stočné a elektřinu.

Jako další benefit od majitele vám můžeme nabídnout kompletní rekonstrukci za velice příznivou cenu. Kalkulovaný rozsah prací se týká nových rozvodů vody, odpadů a elektřiny, dále okna, dveře, vytápění řešíme samostatným elektrickým kotlem. V koupelně, kuchyni a chodbě je možnost, pro zvýšení komfortu, pořídit podlahové topení, ohřev vody řešíme bojlerem. V případě zájmu jsme schopni vám naistalovat i vámi dodanou kuchyňskou linku. Vzhledem k tomu, že zde již několik bytů bylo rekonstruováno, příslušný rozpočet je možné konkrétně předložit. Ukázka realizace, s přípravou stěn podle zájemce, je ve videoprezentaci, která samozřejmě, v tuto chvíli neodpovídá realitě.

Nižší nabídková cena je dána situací, že v bytě je starší nájemník, který je zde větší část svého života. Neradi bychom „starý strom přesazovali“. Nicméně, nájemník je se situací plně obeznámen a v případě pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení nového majitele, se samozřejmě přestěhuje do domova seniorů.

Pro další informace kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:338222Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

3+1

Jednotka:za nemovitostOdpad:septik, jímka
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Beneš Zdeněk
Kontakt na makléře Beneš Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.