RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+kk, 75 m2, Hurghada

78 660,00 (Včetně provize RK)

Hurghada , El Mamsha

Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m2 zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, fitness, obchody, služby, wellness, hypermarket a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Dokončení třetí fáze projektu, kde se nabízený byt nachází, je plánováno do konce roku 2024, byty se již postupně odevzdávají do užívání majitelům. Při předání bytu do užívání, v tomto případě na podzim 2024, se bude platit jednorázová záloha na údržbu rezortu ve výši 10 % z ceny bytu.

Nabízený byt má započtenou plochu 95 m2 (včetně podílu na společných prostorách, přibl. 20 % ze započtené plochy, tj. skutečná plocha včetně balkonu bude přibližně 75 m2). Byt má dispozici typu 3+kk s balkonem (dvě samostatné ložnice) a nachází se na 2. patře. Z okna je výhled na bazén ve vnitrobloku.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace. S vybavením bytů rádi pomůžeme.

Majitelé bytů budou mít přístup na soukromou pláž vzdálenou 300 m od rezidence. Užívání pláže je umožněno formou klubového členství s jednorázovým vstupním poplatkem a nižšími každoročními udržovacími poplatky.

Byty lze financovat buď se slevou "cash" - úhrada celé ceny do měsíce od rezervace - v takovém případě je sleva 10 % ze základní ceny.
Splácení je možné 1 až 3 roky bezúročně (bez slevy za cash) a platí se 20 % ceny při uzavření kupní smlouvy (do měsíce od rezervace) a 15 % při převzetí bytu. Po uzavření smlouvy se začne ihned splácet zbytek kupní ceny rozpočítaný podle zvoleného počtu let splácení.

Inzerovaná cena je po slevě za platbu cash, cena při splácení 1 až 3 roky je 87400 EUR.

V bytovém projektu je k dispozici i mnoho dalších bytů této i menší velikosti.

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům poskytuji pomoc se vším, co by mohli potřebovat. Předám kontakty na místní poskytovatele služeb, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace - restaurace, obchody, služby, kontakty atd. Na mých stránkách bytyvegypte najdete mnoho odpovědí na často kladené otázky a videa s užitečnými informacemi o koupi nemovitosti a životě v Egyptě. Pomohu Vám případně i s řešením hypotečního úvěru na koupi bytu v Egyptě (s podmínkou zastavení nemovitosti v ČR).

Číslo nabídky:349576Plocha užitná:75
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3 + kk

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Bártová Pavla
Kontakt na makléře Bártová Pavla

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.