RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 1000 m2, Praha

Informace u makléře

Praha , Praha-Troja

Výjimečná příležitost k investici, která se neopakuje často. Prodej architektonického skvostu v pražské Troji.

Honosná, majestátní, luxusní. Vila Troja je zasazena do zelených svahů vysoko nad Trojským zámkem a čerpá energii z košaté historie místa, překrásné přírody i fascinujících výhledů do okolí. Panorama Prahy a Stromovku zde budete mít jako na dlani. Díky svém reprezentativnímu vyznění může být ideálním sídlem zahraniční ambasády, známé společnosti, či domovem pro ty, kdo míří vysoko.

Pražská Troja byla vyhledávanou rezidenční lokalitou už během první republiky. Nádhernou architekturu prvorepublikových vil jezdí do této pražské čtvrti obdivovat turisté nejen z Čech, ale z celého světa.

Dům (1 000 m2) je unikátní svým prostorovým řešením. Harmonicky propojuje vnitřek domu s okolní přírodou pomocí rozlehlých teras lemujících dům. Prosklené fasády propouští do interiéru sluneční paprsky a vše působí optimistickým dojmem v jakémkoliv období. Při zachování původní atmosféry si můžete vychutnávat výdobytky moderní doby. Tichý výtah, zabezpečovací systém nebo vyhřívanou příjezdovou cestu. Parkovat lze na 10 parkovacích místech či ve 2 garážích.

Celý dům je citlivě navržen tak, aby šla snadno oddělit privátní část od veřejné. Všechny pokoje mají útulné vyznění, a to i díky vyhřívaným podlahám a na míru vyrobenému nábytku. Vše ladí v harmonický celek a ihned si tu budete připadat jako doma. Relaxovat můžete v privátním wellness, které je vybaveno bazénem s protiproudem, saunou, párou, jacuzzi či fitness. K domu náleží impozantní zahrada s ovocnými stromy, ořešáky a keři vinné révy.

Číslo nabídky:350525Plocha užitná:1000
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Daniel Červ
Kontakt na makléře Daniel Červ

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.