RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1292 m2, Břasy

2 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Břasy

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu s bonusem v podobě možnosti "komerčního" využití? Nebo jste menší developer s projektem na stavbu dvou až tří řadových domů? Právě jste ho našli. Předmětem prodeje je parcela č. 52/3 v katastru obce Břasy o výměře 1292 m2. Parcela je dle územního plánu obce určena k zástavbě rodinným domem. Všechny inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina) jsou na hranici pozemku. Kanalizační řad je uložen v hlavní silnici (viz zákres u fotografií). Pozemek je částečně zasažen osmimetrovým ochranným pásmem vzdušného elektrického vedení, které je třeba respektovat při umístění stavby. I přes tuto skutečnost lze na pozemek pohodlně umístit i větší stavbu. Pokud Vás tedy nabídka zaujala, můžete klidně vyrazit do Břas na prohlídku. Parcela není oplocená a je tedy volně přístupná. Přibližné vyznačení rohů parcely je na místě provedeno modře nabarvenými železnými kolíky. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. S financováním nemovitosti Vám ochotně pomůže náš hypoteční specialista.

Číslo nabídky:354071Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Lang Petr
Kontakt na makléře Lang Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.