RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1471 m2, Vraný

3 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vraný

Exklusivně nabízíme atraktivní stavební pozemek 1.471 m2 v klidné části (slepá ulice) centra obce Vraný. Na pozemku (č.p. 197) je obecní kanalizace, elektřina, dálkový vodovod. Plynovod je veden přímo podél pozemku, možno se následně také připojit. Pozemek je možno využít pro stavbu rodinného domu s velkou zahradou (v mírném svahu) či pro stavbu dvou rodinných domů (potvrzeno úřadem pro územní plánování ve Slaném). Na pozemek vedou dvě přístupové cesty. Součástí zahrady jsou ovocné stromy. Aktuálně se na pozemku nachází rodinný dům, který však není v dobrém stavu (PENB G) a tak doporučujeme zahájit demoliční výměr. Dle kalkulace jsou náklady na demolici ve výši cca 700.000 Kč. I při započtení těchto nákladů na demolici ke kupní ceně, tak se jedná o atraktivní nabídku, kde cena za m2 vychází okolo 3.000 Kč/m2. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, základní škola, školka, pošta, parky, dětská hřiště, obchody s potravinami, restaurace, kulturní sál, dostupnost MHD. Obec Vraný získala v roce 2015 ocenění Vesnice roku. V případě potřeby vám pomůžeme zajistit financování formou hypotečního úvěru.

Číslo nabídky:355534Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizace, jímkaVoda:dálkový vodovod, Studna
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Bezděk Roman
Kontakt na makléře Mgr. Bezděk Roman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.