RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 907 m2, Březí

3 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Březí

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu na místě, kde budete mimo městský ruch a přitom mít vše na dosah? A vaší vysněnou lokalitou je Jižní Morava?

Tak právě vám nabízíme ke koupi pozemek o výměře 907 m2, v obci Březí u Mikulova, okres Břeclav, který lze využít k výstavbě rodinného domu, nebo objektu k rekreaci.

Pozemek se nachází na okraji obce, v klidné části a je v územním plánu obce veden jako plocha pro bydlení. Veškeré inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku.

Vinařská obec Březí u Mikulova leží na hranici chráněné krajinné oblasti Pálava.
Najdete zde mateřskou a základní školu, obchod, poštu, ubytovací zařízení, restaurace a velmi oblíbené vinné sklepy. Ostatní občanská vybavenost je zajištěna ve městě Mikulov, který je vzdálen pouhých 6 km. Přes obec vede železniční trať Břeclav-Znojmo, zastávka Březí.

Obec Březí nabízí klidné prostředí pro odpočinek, ale také výhodnou pozici pro aktivní turistiku. Místní kraj je oblíbený tzv. vinařskou turistikou, kdy máte možnost spojení degustace vína s pohybem v krásné přírodě v okolí Pálavy. Obcí prochází značená cyklistická Mikulovská vinařská stezka. Přímo v obci při aktivním odpočinku můžete využít velkou sportovní halu, letní koupaliště s tenisovými kurty, plážový volejbal a dětské hřiště.

Velkou výhodou je nedaleký hraniční přechod do Rakouska, kde se nabízí zajímavé pracovní příležitosti nebo výhodné nákupy.

Srdečně Vás zveme na prohlídkový den, pro konkrétní čas mě prosím neváhejte kontaktovat.

Těším se na Vás.

Číslo nabídky:360405Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Müllerová Hana
Kontakt na makléře Müllerová Hana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.