RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 23011 m2, Dubí

1 300,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dubí

Nabízíme k prodeji pozemky o velikosti 23011 m2 v Dubí Mstišově, které se nacházejí v klidné lokalitě s krásným výhledem na okolní krajinu. Tyto pozemky jsou ideální pro stavbu rodinných domů i nebo rekreačních objektů. Že jde atraktivní lokalitu také podtrhuje to že pozemky přímo navazující z jižní strany a další, jsou již rozděleny na jednotlivé stavební parcely. Tyto ale nejsou součástí prodeje.

Pozemky se nacházejí v blízkosti lesů a luk, což poskytuje krásný výhled na okolní krajinu a možnosti pro turistiku a sportovní aktivity. Nedaleko se nachází Mstišovská obora, kde se daří daňkům a muflonům. V okolí vede mnoho turistických tras a cyklostezek, které vás zavedou na zajímavá místa, například zámeček Dvojhradí, Mlýnský vrch, odkud můžete zhlédnout celé Dubí. V blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Pozemky nejsou vybaveny inženýrskými sítěmi, ale stále jsou velmi atraktivní pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro výstavu i investici. V současnosti je na pozemku dočasná stavba, která ale není součástí prodeje a v jeho zadní části je menší lesík.


Pokud máte zájem o tyto pozemky, neváhejte mne kontaktovat pro více informací a prohlídku

Číslo nabídky:360790Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jeníkovský Jiří
Kontakt na makléře Jeníkovský Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.