RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej výroby, 785 m2, Horní Habartice

2 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Habartice

Už žádné dojíždění do práce z domova. V Horních Habarticích v okrese Děčín nabízíme na prodej dům, který spojuje podnikání a bydlení. Jde o velmi klidnou lokalitu a příjemné místo na provozování firmy a bydlení. K dispozici je projekt na rekonstrukci domu, k němuž již bylo vydáno stavební povolení.
Podmínkou projektu je zachování prostor pro komerční účely a bydlení v poměru 51 a 49%.

Dům je bývalou truhlárnou. V roce 1997 (dokončeno 2002) byl rozšířen o další část. Některé práce podle projektu na rekonstrukci domu již byly zahájeny a pokračuje se v nich. Jde především o výstavbu zděných příček, vybudováno bylo schodiště do obyvatelného podkroví.

Celková plocha prostor pro podnikání činí 171 m2. V přízemí je 81 m2, v podkroví skladové prostory 90 m2. Provozován zde může být například pneuservis či drobná mechanická výroba nebo jen sklad.

Projekt na rekonstrukci počítá s vybudováním bytové jednotky o dispozici 3+kk s celkovou plochou 169 m2, v přízemí s obývacím pokojem a kuchyňským koutem o luxusní výměře 54 m2, technickou místností (6 m2), spíží (2,2 m2) a koupelnou 8,5 m2), v patře budou dvě ložnice (28 a 16 m2) a další koupelna (10,8 m2).

Dům je napojen na vodovodní řad obce a elektřinu, odpadní vody jsou vedeny do těsné jímky. Vytápění bude teplovodní podlahové, zdrojem vytápění tepelné čerpadlo voda-vzduch. Projektová dokumentace pro vážné zájemce k dispozici.

Celková výměra pozemků je 785 m2, domem je zastavěna plocha o výměře 199 m2. Na základě pachtovní smlouvy je od města v pronájmu menší pozemek přiléhající k zahradě.

Fotografie v inzerci dokumentují aktuální stav, budoucí stav a podoba domu jsou zřejmé z připojených půdorysů a pohledů.

Máte-li zájem o více informací či prohlídku, kontaktujte makléře nabídky.

V případě potřeby nabízíme i bezplatné poradenství ohledně financování koupě.

Číslo nabídky:363928Plocha užitná:340
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:v rekonstrukci
Topení:PodlahovéBudova:cihlová
Doprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Kostovič Petr
Kontakt na makléře Mgr. Kostovič Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.