RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 7880 m2, Mladějov na Moravě

400,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mladějov na Moravě

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v Mladějově na Moravě o velikosti 7.880 m2, který je možné rozdělit na několik menších parcel.

Pozemek je možné využít k výstavbě - rodinných domů nebo dvojdomků, zemědělské usedlosti, zemědělské malovýrobě, agroturistice, obchodní zařízení, malého ubytovacího zařízení, ...
Obec Mladějov na Moravě se nachází uprostřed mezi městy Svitavy, Lanškroun, Česká Třebová a Moravská Třebová. Nabízí klidné nerušené bydlení venkova a dobrou dostupností za prací a do občansky vybavených měst.

POZOR! Ve vzdálenosti, která nenarušuje vesnický život, ale s blízkým nájezdem bude procházet nová dálnice D35. To bude umožňovat lepší dostupnost a vyšší atraktivitu venkovského bydlení nebo rekreace spojenou s velmi dobrou dojezdovou vzdáleností do větších měst (Hradec Králové, Pardubice, Olomouc).

Více informací u makléře.

Číslo nabídky:368848Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Podlezl
Kontakt na makléře Zdeněk Podlezl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.