RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 487 m2, Rtyně v Podkrkonoší

3 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rtyně v Podkrkonoší

Nabízíme exkluzivně soubor budov, které tvoří kulturní památku „Suchánkův mlýn“ s více než 200-letou historií, v obci Rtyně v Podkrkonoší. Poloroubená hlavní budova má kamenné základy, v přízemí jsou obytné prostory, v patře a na půdě výrobní a skladovací prostory mlýna, kde jsou zachovány původní násypky, mlecí zařízení, pohony. Budova je nyní neobyvatelná. Zděné stěny mají dobrou statiku, roubení a členitý dřevěný krov ve zchátralém stavu, částečně napadené plísní nebo trouchnivé. Eternitová krytina místa poškozená, do budovy zatéká. Podlahy v přízemí beton, v patrech trámy, fošny. Interiéry v neutěšeném stavu. Na hlavní budovu navazuje přízemní strojovna a náhon a přístavba skladu. Samostatně stojí velká stodola a přístavba stodoly, nezateplené, dřevěné krovy, krytina prkna, eternit, plech. Okapy a svody částečné. Schody dřevěné. Elektřina původní, 230 V, 400 V, voda z obecního vodovodu, na pozemku kopaná studna. Obecní kanalizace v silnici. Budovy stojí u silnice, na rovinatém pozemku, s pohodlným parkováním pro více aut. Vzadu za budovami se zdvihá krátký svah, který přechází do rozlehlé rovinaté zahrady s celodenním slunečním svitem. Náhon do mlýna v délce 330 m je zasypán, ale k nemovitosti stále náleží některé pozemky náhonu a věcná břemena na cizích pozemcích. Pro další informace volejte makléřku.

Číslo nabídky:371135Plocha užitná:487
Kategorie:

Historické objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:špatnýBudova:smíšená
Doprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Jana Zvárová
Kontakt na makléře Mgr. Jana Zvárová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.