RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 52 m2, Zlosyň

3 690 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zlosyň

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící, nepodsklepený, přízemní rodinný dům s půdou. Dům je ve stavu před rekonstrukcí.

Budova je založena na základových pasech. Krov je dřevěný a střecha budovy je osazena krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody a komíny. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do budovy jsou plastové, prosklené. Vnitřní dveře v domě jsou dřevěné, plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou plastová. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou nebo PVC. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda budovy není zateplená. K domu patří zahrada. Nemovitost je přístupná z místní zpevněné komunikace. Na hlavní stavbu navazuje dílna.

V přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s toaletou a komora. Vytápění je plynové (vafky) nebo lokální na tuhá paliva. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Inženýrské sítě: elektro, vodovod, kanalizace, plynovod.

Na pozemku parc. č. St. 126 se nachází stavba rodinného domu č.p. 118. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 209 m². Na pozemku parc. č. St. 127 se nachází stavba rodinného domu č.p. 119. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 227 m². Stavby tvoří dohromady jeden funkční dům se dvěma vchody. Pozemky jsou rovinaté a oplocené. Na pozemku se dále nachází kolny. Pozemky nejsou položené v zátopové oblasti.

Obec Zlosyň se nachází nedaleko města Kralupy nad Vltavou. Leží v těsném sousedství dálnice D8 (Praha-Teplice). Díky své výhodné poloze má ideální spojení do cca 10 km vzdálené Prahy. Zlosyň je vybavena kanalizací napojenou na čističku odpadních vod, vodovodem a je plynofikována. V blízké budoucnosti se výstavba zaměří na opravu komunikací. V objektu opravené a zrekonstruované bývalé školy, zrušené pro malý počet zapsaných dětí, se v současné době nachází obecní úřad, knihovna a tělocvična. Většina dětí proto navštěvuje základní školu ve Veltrusích. K občanské vybavenosti se rovněž řadí hospoda a několik drobných řemeslníků a poskytovatelů služeb. V bývalém hotelu Oáza byl zahájen provoz léčebny pro pacienty postižené Alzheimerovou chorobou. Společenský život zajišťuje tělovýchovná jednota Sokol, Myslivecké sdružení Zlosyň-Úžice-Dřínov a sdružení rybářů, kterému byl pronajat obecní rybník. Sokol kromě sportovních aktivit pořádá plesy a cvičení aerobiku v budově obecního úřadu. Místní lidé se pravidelně scházejí při poslední leči, tanečních zábavách či na dnech piva. Pro děti se pořádá dětský den, konec prázdnin a mikulášská besídka. Pro sportovní vyžití občanů má Zlosyň kvalitní fotbalové a víceúčelové hřiště, tenisový kurt a tělocvičnu.

PENB se v současné době zpracovává, proto je uváděna třída G.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:381767Plocha užitná:52
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jakub Šprynar
Kontakt na makléře Jakub Šprynar

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.